Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Zabijanie zwierząt"
#81
;(
Zastanawiam się nad ludźmi zabijającymi zwierzęta, które są na wyginięciu. Są sezony na zwierzęta których jest za dużo, ale tak jakoś nie rozumim. Dobra, bo schodzimy na boczne tory Cool
Reply
#82
Szczerze tak się wszystkie dyskusje wywiązują Tongue Ale na szczęście w dzisiejszych czasach chociaż są fundacje które dbają o to aby, nie wyginęły i umożliwić im rozmnażanie. Ale czy wiesz że takiego cielaczka się zabiera od matki nawet nie da się go matce go powąchać wsadza się go do takiej klatki w której nie ma możliwość się poruszyć, bo gdy się porusza mięśnie się utwardzają i mięso się robi twardsze. Ono nawet nie ma chwili żeby zobaczyć niebo nie może poczuć świeżego powietrza, zobaczyć polany trawy. Takich pięknych rzeczy o których się zapomina w codziennym życiu a jakby tak usiąść w słoneczny dzień na polanie z bujną trawą i poczuć to rześkie powietrze to czy to nie jest piękne? A większość z tych zwierząt nawet nie ma o tym pojęcia Sad
Reply
#83
Czemu mi to robisz?
Nie usnę dziś w nocy Cry
Słuchać o takich rzeczach jest gorzej niż oglądać najstraszniejszy horror, lub czytać najsmutniejszy dramat
Czy zauważyłeś że tylko my tu piszemy Cool
Reply
#84
Zauważyłem ale może ktoś inny to przeczyta i też wyciągnie z tego jakaś lekcje/naukę. Przepraszam że taki smutek Ci uczyniłem, znam to uczucie bo na początku czułem to samo, ale potem to ustało i pomogło mi to tylko przejść na zdrowe odżywiane, jedyne co pozostało to złość( może nawet nienawiść do tych ludzi którzy to napędzają). Ostatnio się poczułem w obowiązku mówić o takich rzeczach bo po prostu to jest straszne , to nie jest ludzkie, ani zwierzęce tego nawet nie można określić. Jest wiele gorszych rzeczy przez wiele osób organizowane ( np. szczerze mówiąc dlaczego państwa i dużo firmy boją się wypłynięcia dokumentów na takie strony jak WikiLeaks?)
Reply
#85
Dziękuje ci, mam wspaniały pomysł, w moim blogu znajdzie się luka, czyli "Okienko na świat"
Reply
#86
Nie ma sprawy, cieszę się że nawet w publicystyce miejsce na taki temat się znajdzie
Reply
#87
W ciągu kilku godzin wywróciłeś moje spojrzenie na świat.
Reply
#88
Ciesze się że byłeś w stanie to dostrzec, gdyż większość osób odrzuca od siebie tą myśl, nie daje się przekonać do tego. To jest ogromny temat. Z ciekawości czy podałbyś link do tego bloga?
Reply
#89
Na razie prawie nic tam nie napisałem, dopiero napisałem Co tam będzie, ale i tak muszę to zmienić, ale skoro chcesz.
http://proroq.blogspot.com/
Reply
#90
Będę obserwował Tongue Masz tutaj wielki otwarty temat, zaczynając od tego co zapoczątkowało tą rozmowę do tego co było na końcu i wiele innych wywodzących się z tych.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)