Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Zabijanie zwierząt"
#21
Dokładnie, dobra zupka do klucz do dobrej imprezy.
Reply
#22
Nie jestem za tym żeby ludzie nie jadły mięsa. Potrzebujemy go do zdrowego rozwoju. Ci ludzie są po prostu powaleni na łeb, kiełbasa i uczucia? Troll, w ogóle brak sensu
Reply
#23
Bóg kazał jeść mięso. Parówki też.
Reply
#24
To ja może się jeszcze odniosę do tych "morderstw". Zwierzę jakoś zabić trzeba, no popieram to - okej, ale bez takiego okrucieństwa. Jedynym rzeźniom jakim mówię absolutne nie to te końskie, jak koń nie ma właściciela to od razu skazywany jest na rzeźnię, lepsza już eutanazja, a potem badania na tkankach i komórkach.

Tak samo w Chinach jedzenie psów i kotów, czy ich powaliło? Rozumiem, są gusta i guściki, ale wyobraźcie sobie idziecie do jakiejś restauracji w Chinach, a oni Ci polecają udko z kota.
Reply
#25
Ja salami końskie lubię i jestem za ubojem bezpańskich mustangów z dzikich delt polszy.


Atup
Puknij się w głowę, taka tam panuje kultura. U nas jada się wołowinę, a w Indiach zjedzenie mięsa krowy to świętokradztwo.
Reply
#26
Nie lubię parówek.
Reply
#27
Ja jestem mięsożercą. Nawet jak mają uczucia, to i tak mnie mało to obchodzi. Bo to jest element łańcucha pokarmowego. Silniejszy zjada słabszego.
Reply
#28
Zjadłbyś kota?
Reply
#29
Pewnie. Zapewne smakuje podobnie do kurczaka.
Reply
#30
Star 
Zagiąłeś mnie Big Grin

No w sumie, dla pożywienia niech robią co chcą, ale dla zabawy, jak co niektórzy? Typu ludzie w Kołobrzegu rzucili jakiegoś psa jak piłką.
http://www.miastokolobrzeg.pl/wiadomosci/6612-zamordowali-psa-na-play-i-uciekli.html
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)