Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Zabijanie zwierząt"
Dziękuje, staram się.
Reply
Dlaczego ludzie starają się podsycać nienawiść? Nigdy wszyscy nie mogą się ze sobą zgodzić. Często myślę że wypływa to z ich egoizmu (podobna sytuacja była w Polse w XVIII wieku, gdy szlachta nie chciała sie zrzec przywilejów na rzecz dobra ogółu, ale jak to sie skończyło każdy dobrze wie). Wyciągam z tego jeden wniosek i czasami po prostu myślę że utopia jest nie możliwa z powodu jednego czynnika, a mianowicie człowieka. Choć może nie samego człowieka a jego negatywnych cech jak chciwości i właśnie egoizmu Sad
Reply
Temat schodzi... z tematu... Nie żebym był aż takim obrońcą forum, ale szkoda zarobienia knebla, skoro możecie założyć równie dobrze jakiś inny temat do którego wywiązuje się wasza obecna rozmowa i w ten sposób nakłaniać off-topic do większej aktywności c;
Reply
Popieram Karme. Bo jeszcze jak nam Mod wjedzie z kneblami to się do końca miesiąca nie pozbieramy
A ps. Karma przeczytaj moją opinię w Publi
Reply
Szczerze to tak sobie myślę... jaka przyjemność z tego życia? To nie bo za tłuste, to nie bo nie, tamto niezdrowe. Jaki jest sens? Przeżyć życie w świadomości odmawiania sobie przyjemności?

Hiper Bogusław:
No i dobrze Wink Dziczyzna i sarnina są bardzo smaczne.
Reply
Będąc wegetarianinem zostają same warzywa, owoce i słodycze. Żelki i galaretki odpadają - żelatyna wieprzowa. Warzywa i owoce zostają zabierane zwierzątkom przez co narażamy je na śmierć w męczarniach głodowych. Zostają nam tylko wafelki, ciastka, ciasta oraz żywność GMO. Idąc tym tropem już można w sposób laboratoryjny stworzyć mięso GMO bez zabijania dużej ilości zwierząt. Reasumując wegetarianin może jeść wszystko co jest z GMO lub z czekolady/czekoladą, ale tak naraża się sam na śmierć, bo zdrowsze jest to co naturalne.
Reply
My tu nie pisaliśmy żeby zostać wegetarianinem, tylko żeby ograniczyć mięso które spożywamy.
Reply
Pierdu pierdu o warzywkach, ale jakbyście mieli jechać na rowerze po 3-6 godzin dziennie, to warzywami się tylko "Napchasz" i po pół godzinie będziesz znów głodny, a po mięsku to 2-4 nawet czasem całą trasę nie musisz jeść. Dlatego do szkoły robię zawsze kanapki z mięsem, co mi po takiej drożdżówce po której będę głodny za 45 min, albo po jakiejś marchewce.
Reply
http://i39.tinypic.com/28mel43.png
Reply
Nie mam nic przeciwko zabijaniu zwierząt. Szach mat.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)