Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myślistwo
#11
Jak będę miał około 25 lat to mam zamiar sb zostać myśliwym Big Grin
Lubie las itp i strzelać to też bym się postrzelał mój sąsiad (lekarz Cool) jest myśliwym i kiedyś jak do szkoły szedłem to z sarną na bagażniku do domu jechał Big Grin
Reply
#12
Moja krew Big Grin dąż do celu jaki sobie wyznaczysz na pewno Ci się uda Tongue . Pytania? Pisz Smile
Reply
#13
mój nauczyciel poluje, klasę ma wyłożoną skórami i napchanymi zwierzakami... raz przyniósł skórę z sarny, mu kumpel "wypełnił" i teraz w klasie stoi... poluje sam dla siebie, a co ubije to zjada... ogólnie myślistwo spoko, sam myślałem o wyrobieniu licencji czy czego tam trza i spróbowania własno-upolowanego niedźwiedzia czy zająca... :
dla ciekawskich, nie mieszkam w Polsce jbc...
Reply
#14
Sam mam w planach zdawanie egzaminów na myśliwego Wink
Osobiście uczęszczam do technikum leśnego(zawód leśnik, tak dla jasności), więc wiem cóż znaczy darz bór! Smile
Miałem rok, lub dwa lata temu, przedmiot zawodowy "łowiectwo". Skończyłem z oceną bardzo dobrą, oraz niebywałą satysfakcją z uczęszczania na te zajęcia.
Reply
#15
Mój dziadek jest już Myśliwym od około 40 lat, tato od około 20. Potrafią rozmawiać o tym całymi dniami, na prawdę. Ostatnio przyjechali do nich dewizowcy (ludzie, z innych krajów, którzy przyjeżdżają do Polski na np. łanie, bo w swojej ojczyźnie nie ma np. takiej zwierzyny) i rozmawiał później o tym z wujkiem. Niby ot zwykła, ale wtedy właśnie dziadek powiedział to "magiczne" zdanie. "Po tych 40 latach polowań to już nie liczy się strzelanie, ale piękne jest to podchodzenie do zwierzyny, czekanie na nią itp."
A po 2. to trzeba też spojrzeć na to z tej strony, że pewnie każdy z was lubi dziczyznę np. a bez myśliwych nigdy nie poznali byście jej smaku. :-)
Reply
#16
Hakael:
Działajcie Panowie w tym kierunku. To piękna pasja, tutaj nie liczy się twój portfel wiek, ale umiejętności Big Grin .


Cappone:
Szacun dla Dziadka Big Grin. Racja trzeba poruszyć również tematy kulinarne! Pyszne kuropatwy, sos bosz, kiełbasy z dzika, szynka z łani. Piszcie za czym przepadacie, a może sami pichcicie Tongue ?
Reply
#17
Teraz wychodzę z gimnazjum jak myślicie opłaca się iść na technikum leśne?
Reply
#18
Jakbyś lubił czesać kozy to nawet na taki kierunek się opłaca iść. Chyba, że pieniądze przedkładasz nad pierwszą w piramidzie Maslowa samorealizację...
Reply
#19
A wiecie jakie zawody można wykonywać po technikum leśnym?
Reply
#20
Dendrologia głównie myślę, może leśnictwo, albo praca na kasie w biedronce. Jeśli chcesz myśleć poważnie o przyszłości związanej z lasem MUSISZ iść na studia, technikum w dzisiejszych czasach nie wystarczy. I tak ludzi o podobnych zainteresowaniach są niestety setki więc ciężko jest się gdziekolwiek wkręcić. Jednym słowem przerąbane Huh .
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)