Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój kot dużo ...
#41
Widzę, że nowy w OT tutaj żadnego tematu w którym występuje jakiekolwiek pytanie nie bierz na poważnie szczególnie tych Hawaia, Kapiozy z resztą sam musisz się przekonać.
Voldemort jk:
Pierw masa potem masa, masa i jeszcze raz masa, masa i na koniec masa.
yolo #

_
Reply
#42
Na twoim miejscu to ja bym do weterynarza poszedł.
Reply
#43
Zdążyłem się skapnąć po samej górze z jakąś 1h temu Smile
Reply
#44
Jakim zwyrodnialcem, bestią, drakonem, okrutnikiem i nieświadomym zacofańcem trzeba być, żeby karmić kota pierogami. Normalnie wstyd, takie zachowanie woła o pomstę do nieba, weź się ogarnij człowieku, masz Ty w ogóle rozum i godność człowieka? Kto by pomyślał, żeby kota pierogami jeszcze karmić, na jakim świecie Ty żyjesz? To nie PRL, tylko pełen, 'muricański kapitalizm, kotu też się należą longery, mcwrapy, twistery, a w niedzielę odświętnie coś z Burger Kinga i oczywiście do popicia colę, tylko Coca, bo Pepsi w 'murice w czasach kolonializmu był dla tych z niższych warstw społecznych. Nie dziwię się, że masz grubego kota, jak go karmić nie umiesz.
Reply
#45
Co tak marnie, tylko pierogi. Jakbym miał kota to bym mu dawał jeść steki wołowe.
Reply
#46
Co tam gołębie, naucz kota polować na jelenie!
Dużo więcej mięsa i starczy dla kota do obiadu. Potem na deserek jakieś kotlety, najlepiej schabowe (broń boże pierogi!). Polecam też dawać kotu pączki (te takie z dziurką) Tak jak napisał kapioza od święta zabrać kotka do MCdonaldu niech zje burgera z frytkami najlepiej średnimi (jeśli kot zasłuży to kup duże) niech nie łazi do babci, to zaduży wysiłek. Kot zasługuje na szacunek, jeśli jeździcie samochodem on ma siedzieć z przodu, zbrodnia jeśli siedział by z tyłu. Co jeszcze... Aha! Jedzienie podawaj pierw kotu a potem zjedź spokojnie sam, najlepiej resztki po nim o ile nie wylizał talerza. Jeśli leży cały dzień to bardzo dobrze, niech odpoczywa. Drapania też mu nie zabraniaj, ciesz się że drapie drzwi a nie Twoje kolana (już nie wspominam czego innego) Dawaj mu pilota, niech on wybiera co chce oglądać.
To chyba tyle. Opisałam wszystkie najważniejsze rzeczy licze że pomogłam. Tongue
Reply
#47
Zainteresował mnie temat kota i pierogów. Wydaje mi się, że ogólnie pierogi nie są zdrowym jedzeniem, a co dopiero dla kota. Chyba, że kot je pierogi z soczewicą lub szpinakiem. Proponuję zakupić karmę pełnowartościową i zacząć się z kotem bawić, aby spalił nieco kalorii. Radzę postawić na jakieś bardziej skomplikowane zabawy, niż włączenie kotu TV Wink Może podeślesz nam fotkę swojego kotka? Smile
Reply
#48
Sucha karma? Kot kumpla jadł taką przez 20 lat i umarł...
anazal:


Reply
#49
<post do oceny>
Reply
#50
Jak chcesz Big Grin jutro podeśle zdjęcie z rano, bo teraz ciemno Tongue Do jutra dobranoc Heart
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)