Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terrarium dla ptasznika
Hej. Za niedługo mam zamiar kupić sobie ptasznika z gatunku Lasiodora Parahybana, jednak nie mam zielonego pojęcia gdzie mógłbym sobie dokupić do niego terrarium. Moje pytanie brzmi, czy są jakieś sklepy specjalizujące się w tej dziedzinie? Nie interesują mnie aukcje internetowe (chociaż wiem, że można tam znaleźć wszystko), wolę znaleźć coś od ręki na terenie Wrocławia. Słyszałem, że można samemu wykonać taki dom dla pająka, jednak trzeba udać się do szklarza. Jest ktoś tutaj, kto ma doświadczenie z pająkami i jest w stanie mi doradzić? Tongue
Reply
Możesz go wsadzić do starego akwarium i urządzić, polecam.

Zjadłem literkę. c:

_
Reply
Nie ważne co mu kupisz i tak cię w końcu ugryzie, czy go wyjmiesz czy zapomnisz zamknąć, obudzisz się, a on ci na twarzy będzie wił sieć. Angel

Kup dwa chomiki i się z nimi baw, traktuj jak prawdziwe dzieci, traktuj jak część siebie. Smile

Może to moja fobia tak odpycha od pająków, ale wiem swoje. Big Grin

A jak już to kup akwarium duże i urządź je. Znajdź jakieś metalowe szkło i zamknij wejście by nie uciekł. Jedzenie - myszy. Urządź pomieszczenie tak byś wiedział gdzie on jest, inaczej będziesz się bał, że ci uciekł i nie zaśniesz z rodzicami.
Reply
Miałem już styczność z tymi zwierzętami i nie jest źle. Big Grin Metalowego szkła prawdopodobnie nie znajdę, a co do tych myszy, to pająki mogą je dostawać co najwyżej raz na kilka miesięcy, najlepiej przed kopulacją. Big Grin Mówicie o akwarium... Prawdę mówiąc nie wpadło mi to na myśl, ale rozejrzę się za nimi.
Reply
Kopulcja? Co to niby. Cool

Polecam jeszcze klatkę z grubymi kratami i małymi odstępami, 6mm może być. Cool
Reply
Samiec i samica = kopulacja = kokon z jajami = młode. Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)