Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sytuacja psów w Rumunii.
Cześć.
Chciałbym pogadać z Wami o tym, co dzieje się teraz w Rumunii.
Na wstępie:
Quote:
Po tym jak w Bukareszcie bezpański pies śmiertelnie pokąsał 4-letniego chłopca, prezydent kraju Traian Basescu wezwał rząd do przyjęcia prawa pozwalającego na likwidację tysięcy bezpańskich psów wałęsających się po Bukareszcie - informuje Huffington Post.

"Likwidacja". Chciałem zobaczyć co kryję się pod tym słowem, a oto co zobaczyłem...

https://www.google.pl/search?q=mordowanie+ps%C3%B3w+w+rumuni&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&channel=fflb&gws_rd=cr&um=1&ie=UTF-8&hl=pl&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=vdY9UqfAG8nM0QXZ4IHQDg#imgdii=_

Te psy są MORDOWANE, są w brutalny sposób pochwytywane i zabijane na skalę masową. Ponadto ludzie którym ten sposób się spodobał, zabijają psy na własną rękę. Jak? Są bite na śmierć a nawet PODPALANE!

Czekam z niecierpliwością aż dojdzie do tych tępych pał, że NIE SĄ NAJWAŻNIEJSI NA ŚWIECIE! Co sądzicie na ten temat, jakie jest Wasze zdanie? Zapraszam do dyskusji.
Reply
W tamtym rządzie więcej robią , niż u nas Angry
Reply
Co innego miało się kryć pod słowem "likwidacja"? Buda elektryczna?

Jak dla mnie dosyć normalne, bezpańskie psy stanowią zagrożenie, nie powinny się włóczyć po mieście.
Reply
Nic z tym nie zrobisz, bodaj jak ktoś zabije psa własciciela a on sie dowie kto to bedzie kara ładna

U chinczykow psy jedzą
Reply
Zgadzam się z graczem Pro Krewetka. W ogóle ten temat jest bez sensu, bo i tak nic nim nie zdziałasz. Przecież prezydent nie przeczyta tego. Jestem przeciw mordowaniu, ale Rumunia jest jeszcze 100 lat za murzynami.
Reply
Zgodzę się z tym, watahy psów są bardzo niebezpieczne, ale sposób na zatrzymanie ich jest co najmniej nienormalny, swoją drogą nie odciął bym psu łba łopatą ...
Reply
To Rumunia...

Tam ludzi likwidują za złe spojrzenie, a reszta musi żebrać, aby przeżyć.
Reply
i dobrze gdyby psy nic nie robily to k ale jesli zabijaja dzieciakow to zasluzyly jeszcze do tego roznosza choroby
Reply
Dobra, przestańcie obrażać Rumunię, bo zachowujecie się żałośnie. Dumni jesteście z siebie? Macie w ogóle godność człowieka? Robią postępy, przynajmniej ich nie zjadają.

A tak na poważnie to nie podoba mi się to, ale takie prawo dżungli, że dzikie zwierzęta są zabijane przez jeszcze większą dzicz. Undecided

A Rumunia jest brzydka, w Polsce jesteśmy, Polsata włączyć, bo fajny film leci. Cool
_
Reply
Ja pierdziele ;_; Na lipinach koło mnie codziennie jedzą psy i nikt tym się nie przejmuje . Nawet w wyborczej i w google o tym pisali
https://www.google.pl/search?q=lipiny&rl...e&ie=UTF-8

Dlatego myślisz że ktoś się przejmie sytuacją psów w Rumunii ? Skoro w polsce mają gorzej ?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)