Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc dla zwierząt z przytuliska! Wystarczy klik!
Wink 
Witajcie!
Jak weszłam na stronę Przytuliska zobaczyłam że może wygrać akcesoria dla bezdomnych zwierząt. I tu się zwracam z prośbą do Was: Czy moglibyście zagłosować na Brzeskie Przytulisko: Przytul Psisko?
Jest tam coraz więcej zwierzaków, a coraz mniej chętnych na nie. Wystarczy jedno kliknięcie!
Jeśli mieszkasz w okolicach Brzegu, możecie również zaadoptować jakiegoś pupila.

https://www.facebook.com/questions/646810575330324/
Link na stronę przytuliska: http://btmz-brzeg.eadopcje.org/

Z góry Wam dziękuję za pomoc.

Napiszę jak zagłosować, bo sama się najpierw pogubiłam. Klikamy na kratkę koło nazwy przytuliska, i jeśli się pojawi po prawej stronie nazwy Twoje zdjęcie profilowe to głos zadziałał. Wychodzimy potem ze strony.

Kto może, niech wkleja link na czat do tematu, głosujcie! To dla mnie na prawdę ważne, a inne schronisko ma 100 punktów przewagi! Nie robię tego dla plusów!

AtOceny: Dobrze. Nie potrzebuję plusów.

Edit: Prosiłabym o wyrównanie. Nie chciałam plusów, ale repa na minusie też nie.
Reply
Głos oddany.
Reply
Dzięki bardzo.
Reply
Żal takich zwierząt, a szczególnie ludzi którzy się ich pozbywają ... Głos oddany

Swoją drogą wszystkie Twoje tematy o psinach Big Grin
Reply
Też dziękuję Wink

Pewnie sobie myślicie: Czemu akurat na to schronisko? Jak zobaczycie na fanpage'u przytuliska, dołącza coraz więcej schorowanych zwierząt. Z tego co wiem, te przedmioty nie są byle jakie. Przydadzą się przytulisku.
Ja sama zostanę wolontariuszką, ale jeśli się nie mylę, trzeba mieć rocznikowo 13 rok życia.

Edit: Co ja poradzę, kocham psy i koty Wink
Reply
Moja siostra jest wolontariuszką a ma 12 lat Wink
Reply
No... ja też wtedy będę miała 12 lat, ale rocznikowo 13, bo mam urodziny w sierpniu, a dołączę w styczniu. Takie przepisy.

Wolontariuszem może być:
a) osoba, która w danym roku kalendarzowym ukończy 13 rok życia ( osoba małoletnia – przed terminem wskazanym wyżej - może pełnić wolontariat jedynie pod opieką opiekunów prawnych, z którymi to zawierane będą porozumienia o świadczeniu usług wolontarystycznych ),
b) osoba, która przeszła z pozytywnym wynikiem rozmowę kwalifikacyjną;
c) osoba nie posiadająca przeciwwskazań zdrowotnych do świadczenia pracy w Przytulisku.

A nikt z rodziny nie będzie chciał ze mną chodzić na drugi koniec miasta Wink Chyba że siostra, ale jest typowym leniem i nie chce być wolontariuszką Wink.
Reply
Odświeżam
Reply
Proszę, zainteresujcie się tym!
Reply
Zagłosowano.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)