Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świnki Morskie
Myślę, że większość z was ma w domu jakiegoś gryzonia. Ten temat jest polecony według mnie najlepszym z nich. Świnkom Morskim!
Możecie wstawiać zdjęcia (ja potem wstawię) swoich ulubieńców.
Albo też dyskutować ogólnie o nich czy pytać się o jakieś rzeczy z nimi związane.
Może nauczyliście swoje gryzonie jakichś sztuczek?

A więc ja mam pytanie (+). Moja świnka (Inek) przez nieuwagę spadła z krzesła. Inek stłuczył sobie na szczęście tylko jedną tylną nóżkę. Tak mówił weterynarz. Zanim jeszcze poszedłem jakoś się ruszał tylko tak jakby skakał a gdy poszedłem do weterynarza ten dał mu leki przeciw bólowe i poruszał kością czy wszystko jest ok. Od powrotu (wczoraj) Inek je jakoś mało i prawie wgl nie pije chociaż zawsze robił tego dużo. Proszę o pomoc! Jak myślicie dlatego nie chce pić?

P.S za wszelkie błędy przepraszam bo pisałem to szybko
Reply
Exclamation 
Może ogólnie o zwierzętach zrobisz ?
Reply
Moja świnka (jonasz) ostatnio nie chce jeść, co robić?
Pielęgnuje ją, daje kaszke, a ona nic!
Czo ta świnka
Reply
Tutaj brak jest dyplomowanych weterynarzy, chociaż kilku na pewno się znajdzie.
Hawai:
A może ogólny o komputerze sobie strzelimy? Cool
Reply
Od jak dawna ją masz?
Hawai:
Specjalnie temat jest tylko o świnkach bo niestety są one wrażliwe i często ludzie mają z nimi problemy Smile
Reply
Nie 'ją masz' tylko Jonasz Smile
Reply
Heralt:

Nie każdy posiada świnki Sad
Reply
Sorka Tongue. Od jak dawna masz Jonasza? I od jak dawna nie je i nie pije?
AtUP
Wiem ale ten temat jest dla tych co posiadają. Tak samo jak ludzie robią tematy o konkretnych grach a nie każdy w nie gra tym bardziej jak są płatne.
Reply
A ile świnka morska kosztuje i ile miesięcznie trzeba wydać ?
Reply
2 tygodnie Smile
Mamy dużą oborę Smile Mama powiedziała mi, że mogę sobie wybrać świnkę Smile Wybrałem najmniejszą Smile
Nie pije i nie je od dwóch dni Smile Wyprowadzam ją na spacery i nic Smile Może mi coś polecisz? Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)