Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór psa. +++
#31
Polecam Tobie kupno Labradora Retrievera Smile Jest to pies przyjazny, bardzo szybko uczący się. Jak to na labradora przystało - odznacza się dużą żywiołowością. Ponadto odznacza się niezwykłą cierpliwością i tolerancją wobec człowieka, jak i innych zwierząt. Labrador jest bardzo oddanym psem, któremu można całkowicie zaufać.
Cena to ok. 400-500 zł
Reply
#32
Polecam ci rasę Akita Inu, ponieważ ten pies jest łatwy do wytresowania, oczywiście trzeba mieć cierpliwość.

Coś o nim:

Wrażenie ogólne
Akita Inu to duży, mocny, harmonijnie zbudowany pies o dużej masie. Przypomina z wyglądu swoich kuzynów ciągnących zaprzęgi. Jego stojące uszy i zwinięty ogon już na pierwszy rzut oka wskazuje na przynależność tego psa do grupy szpiców, a duża i szeroka głowa przypomina nieco głowę niedźwiedzia.

Akita Inu posiada silnie zaznaczone drugorzędowe cechy płciowe, z zachowaniem wielkiej szlachetności i dostojeństwa. To pod każdym względem okazały i elegancki pies wzbudzający respekt swym wyglądem.

Przeznaczenie
Pierwotnie do polowania na grubą zwierzynę - dzika, jelenia i czarnego niedźwiedzia oraz do ciągnięcia ciężkich ładunków. Używany był także jako pies bojowy oraz obrońca i stróż z silnym instynktem terytorialnym. Obecnie jest to głównie pies towarzyszący, o bardzo silnym instynkcie obrończym i stróżującym.

Wymagania
Nie nadaje się dla początkujących właścicieli i nie jest dla każdego! Właściciel musi wykazać się żelazną stanowczością, pewnością siebie, oraz logiką w postępowaniu a także być upartym o wiele bardziej niż akita. Rasa ta posiada natomiast imiarkowaną potrzebę ruchu, a jej szata jest łatwa w pielęgnacji, ale silnie linieje.


Cena 700-800 zł. Ale warto tyle wydać na takiego psiaka ;-)

Zdjęcie jego : http://rasy-psow.com/images/stories/Losowa%20rasa/psy/Akita%20Inu%20m.jpg
Reply
#33
Polecam Ci Labladora bardzo przyjazny. Big Grin
Możesz go głaskać cały dzień.
Reply
#34
Polecam owczarka niemieckiego oraz labradora.
Oba psy budzą respekt ale są bardzo przyjacielskie.

Ja z moich doświadczeń miałem Owczarka Podhalańskiego jest to duży pies z średnio długimi włosami, jest bardzo przyjazny więc mogę go polecić Smile
Reply
#35
Labradory . Są bardzo ładne a jak dorosną są duże i przyjazne Tongue
Reply
#36
Sam mam owczarka niemieckiego (długowłosy) i jest strasznie pieszczotliwy , łatwo łapie nowe ,,triki" itp . Jestem strasznie z niego zadowolony Smile
Reply
#37
Ja ci polecam owczarka niemieckiego lub szkockiego Smile
Za szczeniaka jest około 700-1200 zł
Reply
#38
Polecam ci bardzo rasę Chow Chow (czyt. Czał Czał). Są to przyjazne pieski. Wierne (zresztą praktycznie jak każde). Wyglądają jak przerośnięte maskotki i fajnie się do nich przytula. Wyglądają trochę groźnie.
Ciekawostka: mają fioletowe język Smile
Reply
#39
Powiem ci że świetny przyjaciel dla człowieka to buldog francuski miałem tego psa od szczeniaka ale niedawno auto mi go przejechało Sad.


Masz zdjęcia psów https://www.google.pl/search?q=buldog+fr...80&bih=867
Reply
#40
Bernardyn lub owczarek niemiecki polecam owczarka jak wytresujesz to jest jak najlepszy przyjaciel słucha cię jak brata. A i polecam szczeniaka jak od małego go będziesz tresował to jak będzie duży będzie cię więcej słuchał Smile.
Cena za szczeniaka około 500zł
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)