Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okrucieństwo wobec zwierząt/zoofilia.
#1
Witam!
Mam zamiar poruszyć ważną sprawę - zoofilię/znęcanie się nad zwierzętami. Jak wiadomo, wiele ludzi jest zdolna do czegoś takiego. Po co to robią? Poza tym denerwuję mnie szerzące się okrucieństwo! Biedne, bezbronne zwierzęta cierpią przez takich ludzi, moim zdaniem kara za zoofilię powinna być owiele większa, jak narazie jest to kara grzywny. Moim zdaniem takich ludzi powinno się wsadzać do paki na wiele lat w wieloosobowej celi z najgorszymi przestępcami!
Co myślicie o szerzącym się okrucieństwie? Wyrażamy opinie o tych ścierwach które to robią.

*zoofilia - Już w starożytności ujawnił się problem zoofilii, która najwyraźniej trapiła ówczesne społeczeństwa. Liczne przykłady tego zachowania seksualnego podaje Biblia (Wj. 22, 18([1]); (Kpł. 18, 23; 20, 15-16[2]); (Pwt. 27, 21[3]). W Księdze Kapłańskiej określana jest jako „obyczaj kanaanejski”. Grecki historyk Herodot notuje, że tego typu praktyki pojawiały się w Egipcie jeszcze w V wieku p.n.e.

Jak widać to szaleństwo trwa już tyle lat!
Reply
#2
Nie rozumiem takiego zachowania wobec zwierząt. Jak ktoś tak robi, to powinien być zmuszany do zrobienia tego z jeżem. Jeż ma dużo kolców.
Reply
#3
Dobrze powiedziane
Reply
#4
Żeby zwierzęta umiały mówić ..

Kara powinna być najsurowsza jaka się da.
Reply
#5
Zaraz założyciel dostanie post na medal, bo zwierzeta są takie słłłłłłit i nie wolno ich dotykąć, kara śmierci za zostawienie psa w domu na 5 godzin, a jak ktoś bije psy to jak go spotkam to go zabiję chyba.
Reply
#6
Dokłądnie, jak można takim być, widziałem jak obcięto uszy nożyczkami !
Reply
#7
Przesadzacie już.. Było o gejach, teraz zoofile i pedofile.. Co następne?
Reply
#8
Co ma piernik do wiatraka?
Reply
#9
Serio nie wyłapałeś sarkazmu ? .____.
Reply
#10
Przecież żartuje..
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)