Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór psa.
#11
W sensie, że... budzę się rano a tu gały mojego psa leżą na ziemi? Huh
Reply
#12
Odśnieżam.
Reply
#13
Nie, to się rzadko zdarza. Bardzo rzadko. Big Grin
Ale to możliwe.
Reply
#14
Thumbs Up 
A nie lepiej wziąć jakieś biedne zwierze z schroniska ?.A tak to polecam sznaucerki
Reply
#15
Mogę chyba polecić już zapomnianą raczej rasę, bo bardzo rzadko można go spotkać (przynajmniej ja od paru lat nie widziałem, by ktoś go miał) Dalmatyńczyka. Wink Może Whippeta!? Albo Leonbergera, naprawdę fajny piesek, nieszczekliwy ale bardzo milutki. =]
Reply
#16
F5 Wink
Reply
#17
Ja ci polecam Shit-tzu. Są to zwierzęta hypoalergiczne, czyli nie uczulają alergików. Nie są duże. Bardzo lubią dzieci i kochają się bawić. Nie są groźne, bardzo mało szczekają w porównaniu do innych ras. Ogólnie to bardzo przyjazne pieski. Ich pielęgnacja nie jest trudna, dużą wadą jest jedynie potrzeba codziennego czesania, jeżeli ma długie włosy. Ale cena - ok. 800zł.

Nie polecam Yorków, ciągle szczekają, są wredne i nie lubią wcale dzieci. Może ci udałoby się trafić na jakiegoś miłego yorka, ale lepiej nie ryzykować.
Reply
#18
Ja polecam Labradora! Mój kolega ma takiego psa (ma około 1,5 roku) i jest przyjazny dla każdego. To fakt, że ta rasa nie może mieszkać w bloku, ale dla dzieci jest łagodny i potulny. Nie są te psy agresywne! Smile Nie wiem ile kosztuje, ale ta rasa jest najlepsza dla rodzin z dziećmi Big Grin!
Reply
#19
Ja tam ze wszystkich psiaków, najbardziej uwielbiam Owczarki Niemieckie. Pozory mogą mylić, że niby ten policyjny pies może być łagodny jak baranek. Sam takiego miałem i przekonałem się o ich uroku. Jednak są to bardzo wymagające psy, trzeba je szkolić z rozmysłem. Owczarki Niemieckie są bardzo podatne na nauki we wczesnych latach życia (świetnie wpajają tresury), są niesamowicie łagodne i przywiązane do właścicieli jak i do dzieci (jak nawiązał kolega o labradorze), a jeśli przyjdzie potrzeba, potrafią zdrowo pogryźć włamywacza. Uwielbiają się bawić, wręcz jeśli nie zamierzasz poświęcać co najmniej kilku godzin dziennie takiemu psiakowi, to lepiej zrezygnuj. Problemami dla niego mogą być nagłe zjawienie się drugiego psa (ale powinien się przyzwyczaić) oraz nieumiejętne wytresowanie, co może przysparzać wiele problemów w pierwszych latach życia (przykład z mojego życia: ciągłe uciekanie psa z działki i nocne przechadzki po okolicznych miejscowościach).
Polecam ci go dlatego, gdyż jest to duży pies typowo rodzinny z dziećmi, służący zarówno do umilania czasu jak i do czuwania nad domem (robią to instynktownie). Zawsze robią wokół siebie wielki śmiech, są słodkie i czułe.
Reply
#20
Spokojnym psem są Yorki czy jamniki Wink
Polecam Ci psy jakieś małe gdzie jest mało kłopotów Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)