Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aby pies się nie nudził
Witam.
Mam psa, który przez całe dnie tylko śpi. Nie ma nic innego do roboty. Oczywiście jakoś się z nim bawię, ale kiedy jestem w szkole bądź gdzieś poza domem nie ma nic do roboty. Kupowałem mu gryzaki, ale niszczył bądź zjadał jeszcze w pierwszy dzień. Ma piłki, dziwną kulke na sznurku ._., no i kije które sobie sam z dworu przynosi.
Jak urozmaicić to jego życie? Chcę aby miał się czym zająć. Jest młody, ma dwa lata. Husky. Myślałem, żeby kupić mu taką kulę do której daje się przysmaki i dopiero po długim męczeniu jej wypadają, ale kosztuje ona w moim zoologicznym ponad 100zł!
Jakieś propozycje? Angel
Reply
Kup mu suczkę (Jeśli to suczka to kup jej psa)
Reply
Kup przysmaki dla niego i dawaj mu w trakcie zabawy ^^
Reply
Suczka to chyba dobry pomysł. Albo drugi pies, ot.
Reply
Włącz mu telewizor. Big Grin
Reply
Music 
na Gra niech pogra Cool Podekspi ci troche leveli albo lege ci lootnie Cool
Reply
Pies musi leniuchować.. jak się z nim bawisz to wystarczy.
Reply
Są takie specjalne gryzaki, wielkością przypominające kość ramienną, w bodajże cenie 40zł. Wiem, bo mój pies ma taką.
Reply
Drugi pies jest niemożliwy. Przecież nie stać chłopaka na 100zł to co dopiero pies? O.o Myślę tak samo jak Timer.

Łuszczaak napisał(a):
Quote:na Gra niech pogra Cool Podekspi ci troche leveli albo lege ci lootnie Cool

Zabawne jak woda w klozecie, serio.
Reply
To dość dziwne Tongue. Zawsze myslałem, że Husky są bardzo aktywne, ja na twoim miejscu wybrałbym się do weterynarza.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)