Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój pies. Pomocy.
Hej, mój pies jest już stary ma 15 lat. Cały czas chce mu się pić, i nie trzyma sików od tyg chodzi po chacie i po prostu leje pod siebie. Próbuje mu nie dawać picia, tzn. nie dużo, ale wychodzi na dwór i tam wypija z kałuży albo wcina śnieg. Co mam robić?
Reply
Weterynarz.
Reply
Umyj nogi.
Reply
Thumbs Up 
kwa fakt, nie pomyślałam. Dzięki!
Reply
At-Przeciez nie mowie, ze topienie zwierząt jest dobre, tylko że jest to też jakies rozwiązanie.
Najwyrazniej widzicie tylko czubek waszych nosów i nie potraficie uszanowac czyjejs wypowiedzi, tylko automatycznie minusujecie, bo wam sie to nie podoba. W zyciu wam tak lekko nie bedzie, o nie Smile
Reply
Taką rurkę do pisiora mu podczep i bd sikał przez nią do woreczka. Proste.
Reply
Przeczytałem źle nazwę tematu i się zdziwiłem troszkę treścią. Coś mi nie pasowało. Dopiero za 3 razem się pokapowałem, że chodzi o psa, a nie o peni... Cool

Co do tematu, to cóż można innego powiedzieć niż idź do weterynarza? Ewentualnie pampersa załóż psu i po sprawie. Smile

At
Domowej roboty musi być.
Reply
Nie śmiej się kiedyś uratowałam takiego pieska! Wink

Evil Incarnate:
Na pewno?

Martinez:
A są takie specjalne dla psiaków czy firmy pampers?
Reply
Ty wiesz co ty piszesz?
Ja kocham psy, i nienawidze jak ktoś wygaduje takie rzeczy. Jutro masz odemnie minusa -.-

Wagbunda:
A co do twojego psa tak jak napisał Akhund jedź do weterynarza. A jeżeli nic już nie pomoże to niestety trzeba by było uśpić.
Nawet jeśli tego psa kochasz i nie chcesz, ale to i tak było by dla jego dobra. Bo teraz się pewnie męczy.
Reply
Ta, pomoże. Sam taką nosiłem i działa.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)