Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój pies. Pomocy.
#71
Lepiej nie pisz tutaj takich tekstow, bo zaraz zostaniesz zlinczowany przez Obrońców Praw Zwierząt, ktorzy są wśród nas Smile
Wychodzi na to, że tutaj nie wolno napisac wlasnego zdania, tylko wszystko musi byc podporządkowane i zaakceptowane przez niektórych graczy.
Reply
#72
Sam nie lubię gdy zwierzę jest krzywdzone. Bardzo mnie wpienia gdy ludzie na to pozwalają a co jeżeli ten pies teraz cierpi? On jest krzywdzony a założycielka tematu zdaje nam raport, że "słodko szczeka przez sen". Nosz kurde. Jak tak można? ._.
Reply
#73
Po pierwsze masz wyjątkowo dobrą wyobraźnię że wypisujesz takie rzeczy na forum. Po 2 nie trzeba być obrońcą praw zwierząt by wiedzieć co wolno im robić co nie.
(2012-12-28, 11:30:41)Red Label Wrote: Lepiej nie pisz tutaj takich tekstow, bo zaraz zostaniesz zlinczowany przez Obrońców Praw Zwierząt, ktorzy są wśród nas Smile
Wychodzi na to, że tutaj nie wolno napisac wlasnego zdania, tylko wszystko musi byc podporządkowane i zaakceptowane przez niektórych graczy.

Wlepiają ci minusy bo ci się należą. Ty nie umiesz uszanować zwierzęcia więc twojego zdania też nikt nie szanuje. Zaraz zaczniesz się pewnie bronić że ty tylko piszesz ale tego nie popierasz, to pytam się po co to piszesz?
Reply
#74
Pomyłka
Reply
#75
Daj go do weterynarza
Reply
#76
Idź do weterynarza. Btw. Pies mojej cioci był w podobnym wieku , miał praktycznie te same objawy
i niestety zdechł.

__

AtRed Label: Zadam Ci jedno małe pytanie- czy ty człowieku jesteś aby zdrowy psychicznie ? Utopić żyjące stworzenie? Moim zdaniem by móc zrobić coś takiego a nawet pisać o takowej rzeczy trzeba mieć nierówno pod sufitem.

Pozdrawiam Ber. Wink
Reply
#77
Wyrządzenie krzywdy zwierzęciu, w tym przypadku psu jest czymś niedopuszczalnym. Utopić? Toć piesek ma uczucia i wszystko czuje. Samo pisanie o czymś takim jest nienormalne.

Co innego zarąbać maczetą człowieka. Przecież to normalne i nikt nie ma prawa się czepiać.

Odnośnie jedzenia psów. Wiele osób za "przyjaciół" obiera sobie konie. Takie piękne i szlachetne, a mimo to konina jest bardzo ceniona. Analogicznie można przyjaźnić się z krową, świnką czy kozą i w takich przypadkach również powiesz o amatorach schabowych "głupie psychole"? Po prostu w naszej kulturze panują inne zwyczaje.

Tak mi się rzucił w oczy Twój dziwny tok rozumowania.
Reply
#78
Najlepiej udaj się tuż przed południem do weterynarza. Może uda się cos jeszcze zrobic.
Reply
#79
Może troche samozachamowania ? " Smile" obok tekstu do kogos aby uśpił swojego psa...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)