Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rybki i zwierzątka !
Witam Smile
Jest to mój pierwszy z takich tematów. I mam do was moi drodzy pytanie, jakie znacie ciekawe, szczególne, tropikalnie wyglądające, lub ogólnie wyrózniające się zwierzęta lub wyjątkowe rybki

Możecie też pochwalić się tu swoimi pociechami domowymi

Nie znalazłem podobnego tematu ale jeśli okaże się że powstał podobny to usunę

Pa pa bawcie się dobrze !!
Reply
Myślę ,że kiwi Big Grin

http://www.tapirback.com/tapirgal/gifts/friends/birds/kiwi-bird-stuffed-f705.jpg
Reply
Quote:Witam Smile
Jest to mój pierwszy z takich tematów. I mam do was moi drodzy pytanie, jakie znacie ciekawe, szczególne, tropikalnie wygladajce, (...)

Wyglądające Wink
Reply
Rybkę kiedyś miałem, ale była u mnie w domu tylko 2 miesiące i jak z dworu wróciłem, zobaczyłem jak leży do góry brzuchem ( Sad [*]).

Mam Kota Smile Właśnie mnie gryzie ^^
Kot miał nietypową historyjkę, bo znalazłem go w mróz małego( max 2 tygodnie miał).
I tak został do dzisiaj Smile

AtDown: No tak, sorki ;x Big Grin
Reply
Rybki to nie zwierzątka? Big Grin
Reply
Hah Smile też miałem prawię taką samom historyjke jak ty i też był mróz Wink
Reply
Nie prowadziłeś resuscytacji krążeniowo-oddechowej ?!
Wiesz że możesz iść do więzienia ?!
Reply
Obecnie mam chomika dżungarka, samiczkę o imieniu LuLu Wink Kiedyś miałam rybki, niestety [*] w okoliczności nieszczęśliwego wypadku;/ Szczegółów nie będę pisać, nie są zbyt ciekawe Wink
Reply
Też miałem rybki ;< Kochani kumple postanowili wlać im troche piwa do akwarium , noo i tak ich żywot się zakończył.. Angry
Teraz mam ;
-Bernardyna o imieniu Jessi. Dodgy
-Chomika o imnieniu Pimpek.
Reply
pl.euroanimal.eu/images/thumb/f/fa/Kakadu_%C5%BC%C3%B3%C5%82tolica.jpg/180px-Kakadu_%C5%BC%C3%B3%C5%82tolica.jpg

Ładna jest ta papuszka nie ? To kakadu Big Grin.

Również miałem rybki ale to powiem wam trzeba mieć dużo pieniędzy i dużo pomieszczenia na utrzymanie ich Cry [*].
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)