Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Psy
Witam was serdecznie

Założyłem ten temat z racji tej abyśmy zabili czas i porozmawiali o naszych milusińskich , pozwólcie moi drodzy że ja zaczne

Ok , zaczynam

Quote: Pewnego ranka byłem w piekarni po bułeczki ,a gdy wróciłem do domu z bułkami usłyszałem nagłe szczekanie dobiegało one z sypialni , zajrzałem do środka i ujrzałem 4 nożne stworzenie , które było psem , zdziwiłem się z racji tego że nigdy nie miałem żadnego zwierzaczka.Tego psiaka trzymał mój tata na rękach spytałem go skąd ten piesek , tata odpowiedział "Wkońcu się doczekałeś" i wziął go ze schroniska.Od małego czekałem na pieska i wkońcu się stało dostałem go , gdy go dostałem był tak środek zimy 17 listopad 2011 roku. Dodam jeszcze że jego rasa to nie żaden "Jakiś tam kundelek ,albo paróweczka" to mój najlepszy przyjaciel o i mieniu Sonia , z nią mogę się rzucać jej piłkę , frisby. Bardzo kocham mojego psiaka , dla tego ten temat poswięciłem psą .

Waszym zadaniem jest opisać jakiego macie psiaka , rasa , jak się wabi , co lubi robić , jak się poznaliście itp..
Reply
Czy jamniki umieją wchodzić po schodach? (+)
Reply
Tak, ale tylko przy użyciu windy.
Reply
Tego to nie wiem , ale wiem że są strasznie leniwe".

Quote: Ja tam , kocham wszystkie pieski
Reply
Już myślałem że temat o ganbangank style Big Grin . Mam sznaucerka miniaturowego od 7 lat który wabi się bardzo oryginalnie (^_^) a mianowicie Tofik Big Grin .

edit: Aaa tak, lubi jeść Big Grin .
Reply
Już myślałem że PSY- Gangnam Style.

"Mam" 3 psy.
Reply
Mi się najbardziej podobają Labladory, miałem kiedyś 2 i byłem bardzo z nich zadowolony Smile

Pozdrawiam
Reply
Ja mam kundelka, nauczyłem go wiele rzeczy. Big Grin
Reply
A więc tak.. ja mam psa, suczkę wabi się Kora, rasa ratlerek ma już prawie 7 lat, lubi jak ktoś ją drapie.. łapać piłkę, jeść i spać .. Mojego psa dostałem na urodziny. Pewnego wieczora siedzę w domu a tu nagle ktoś dzwoni.. otwieram drzwi a tu moja rodzina z psem ; )
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)