Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 4.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świnka morska do klatki?
Cześć, mam problem z moją świnką morską.

Od zawsze chodziła wolna po pokoju, z otwartą klatką (1 rok) Miała dostęp do wszystkiego, oczywiście miała zablokowane dojście do kabli itp itd. I mam dość codziennego mycia podłogi, odkurzania. Mam zamiar wsadzić ją do klatki jak każdą normalną świnkę, oczywiście bym ją wypuszczał i bawił się z nią w wolnym czasie. Tylko nęka mnie myśl, czy to dobre posunięcie.

Bardzo proszę Was o pomoc!
Reply
A może wydziel jej jakiś teren w pokoju i postaw tam wokół kartony, tak, żeby nie uciekła. Podłoga wyściel tam np. gazetami i zmieniaj co jakiś czas. Będzie miała trochę mniej miejsca, ale i tak się wybiega... Tongue
Reply
Ja trzymałem swoją świnkę ciągle w klatce i wyznaczałem godziny na zabawę z nią powiedzmy, że wypuszczałem ją po pokoju i bawiłem się z nią a na wiosnę starałem się aby przebywała na trawie na dworze.
Reply
Star 
Ostatnimi czasy zrobiłem podobnie, tylko panele ustawiłem, żeby dalej nie chodził. No, ale on wytwarza kał, siusia na podłogę, a ja teraz sprzątać tak nie mogę, bo to mi zajmuję +-1h.

A jakby była w klatce, kilka razy dziennie po kilka minut bym go wypuszczał i się z nim bawił. Dobre posunięcie? Angry
Plus do tego panele się poniszczyły, dywany. Żałuję, że od początku nie był w klatce.
Reply
Przecież świnki i inne chomikowe zwierzaki się trzyma w klatce, możesz równie dobrze jak nie chcesz w klatce, to brać na ręce i usypiać świnkę, żeby spała a później do klatki dać Smile
Najmilsze co może być.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)