Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy zwierzeta pójda do nieba?
Dobrze, niedobrze, ja bym mogła ze zwierzętami w jednym miejscu być, ale fakt faktem że zwierzęta jako tako Boga nie wyznają, bo raczej nie mogą i to nie z ich winy Huh
Reply
Nie to miałem na myśli. Ja też lubię zwierzęta, mam cota i parę robaków pod łóżkiem i nie jest mi z tym źle. Jednakże wiem, jak one skończą kiedyś, i nie przeszkadza mi to zupełnie.
Reply
mi przeszkadza i to bardzo mocno.
Ja mam konia, psa. Przyjaźnię się ze zwierzętami znajomych...
Reply
Nie można się przyjaźnić ze zwierzętami. Zwierzęta można lubić i się o nie troszczyć, ale nie przyjaźnić, bo zwierzęta nie czują.
Reply
Tongue 
Czują.
A dobra, grochem o ściane Huh
Reply
Jeśli potrafisz mnie przekonać, to zrób to. Jeśli nie znaczyć będzie, że się mylisz. Od razu mówię, że wierzę w ROZSĄDNE argumenty.
Reply
Do ciebie nie przemawiają argumenty.
Przechodziłeś kiedyś obok psa?
Zaatakował cie? domyślam sie że nie, z natury to drapieżniki, a ty jesteś chodzącym mięsem i kośćmi. I nie mów mi tu o zdominowaniu przez człowieka, bo konie udomowione sa od ok. 4-6 tysięcy lat, z tego co pamiętam i jakbys powypuszczal wszystkie konie na wolność, każdy by sobie poradizł bo nie stracił tych instynktów itd.
Reply
Odróżniaj instynkt od uczuć. Przechodziłem koło psów wielokrotnie, i niestety wiele z nich musiało skoczyć ze strzaskaną szczęką od mojego glana, użytego w ramach obrony. Cóż...
Reply
Dobra, z toba szkoda gadać, wszystko wiesz najlepiej, a inni są be.
Ja tam kończę dyskusję z tobą
Reply
Oczywiście, że wszystko wiem najlepiej. Gdyby było inaczej, nie byłbym Earendur :}
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)