Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akwarystyka
Hej.

Ryby akwariowe to jedne z najbardziej cieszących oko zwierząt. Uwielbiane przez miliony ludzi. Akwarystyka daje nam pole do popisu. To my decydujemy co w naszym akwarium się znajdzie. To my decydujemy jak ono będzie wyglądac. I choc jest to kosztowne hobby to naprawdę warte wydanych pieniędzy. Średnie akwarium 600-150l wraz z wyposażeniem i 'życiem' wyniesie nas około 300-500zł. Ale za to satysfakcja będzie bezcenna. Z tego miejsca zachęcam was do pomyślenia nad założeniem takowego.

Co znajdzie się w tym temacie? Mam nadzieje, że znajdą się gracze. Gracze z którymi można będzie porozmawiac. Bo 'apetyt rośnie w miarę jedzenia'. W sumie... Akwarystyka nie zamyka się tylko w rybkach. Coraz większą sympatią cieszą się krewetki. Tak! Krewetki. Małe żyjątka, a tak bardzo cieszą. Widzicie? Już powstał kolejny temat do rozmowy. A jest ich wiele. Nie krępujcie się zadawac pytań. Nie krępujcie się rozmwiac o swoim hobby. Bo przecież ile tematów i tajemnic może kryc akwarium... Zakładając je tworzysz w nim inny świat, który rządzi się swoimi prawami.

Pokazujcie zdjęcia, filmiki. Chwalcie się swoimi akwariami. Dyskutujcie Smile

Pozdrawiam
Banan.
Reply
Music 
Mam takie większe akwarium i jaram się tym przez tydzień po czyszczeniu... Tongue
Reply
Też muszę swoje wyczyścic. Godzina roboty dla paru tygodni radości. Moje sie tak jakoś nie brudzi za bardzo o dziwo. Z czego się niezmiernie raduje Cool
Reply
Ja mam w pokoju male akwarium, kilka neonek,gupiki , kilka danio i zbrojnik lamparci. Mialem wczesniej 40 neonek z czego przezyla tylko jedna. Na wskutek samotnosci zaszla deformacja ogona i sie bidulka meczy Sad teraz ma wiecej towarzystwa i widac ze jest zwawsza. Mam jeszcze problem bo moj zbrojnik mi tak wyrosl, ze nie ma za bardzo jak plywac i mu zle. Gdzie moglbym go np. Oddac?

Pisane z telefonu, sorka za bledy i brak polskich znakow.
Reply
Znajomemu. Ja bym tak zrobił. Na pewno się ktoś znajdzie.
Reply
Fajne hobby Angel. Ja swoje akwarium dostałem na I Komunię, będzie z 7 lat Big Grin. Ciągle te samo akwarium (120l) ale wszystko się w nim zmienia - roślinki, rybki(w sumie to 2 są od początku), filtr, napowietrzacz^^. A wszystko żeby usiąść i popatrzeć Smile. Jest tylko jedna tego wada i tu się chyba każdy ze mną zgodzi - sprzątanie akwarium.
Reply
Tak. Jest to uciążliwe. Wczuj się w mój ból ponieważ ja mam 280l Big Grin. Wyobraź sobie co by było jakby takie pękło Cool Ale warto, naprawdę warto. Samo patrzenie tak mnie uspokaja. Tym bardziej teraz. Wszędzie ciemno, a akwarium się świeci. Wspaniałe widoki. Polecam każdemu
Reply
Oj tam 280l... Pomyśl mieć takie 1000l+ Big Grin. Choć w sumie jak masz kaskę na takie akwarium to i masz na kogoś by sprzątał Big Grin
Prawda, bardzo warto Dodgy. Zwłaszcza jak ma się różnokolorowe rybki i roślinki, ładnie komponujące się.
Reply
ROK! Równo rok zbierałem na akwarium ze wszystkim. Teraz ciesze się z dobrze wydanych pieniędzy. Jak patrze na ten całokształt i jak to pięknie współgra to moje oczy orgazmu dostają. Teraz to tyko pare złoty co jakiś czas na jedzenie i ewentualne dokupienie rybki/roślinki.
Reply
A no, a no... Jakie rybki są dla ciebie najładniejsze? Mi się najbardziej podobają skalary, zwłaszcza czarne z żółtym dziobem i srebrne Dodgy.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)