Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akwarystyka
#11
Tongue 
Tęczanka neonowa chyba najbardziej. Potem mam jeszcze taką jedną, która lubuje pływanie tylko przy podłożu. Chuda, podłużna, biała w czarne paski, ale nazwy nie znam - jakaś łacinska. No i krewetki Smile One są świetne <3
Reply
#12
Miałem krewetki, te najmniejsze z najmniejszych ♥. Ale niestety, nie znałem się na krewetkach wtedy i kiedy wszystkie wyzdychały(oprócz jednej, o czym dowiedziałem się później), zostały "spuszczone". Najciekawsze jest to, że jedna się zadomowiła. Ale już jej nie ma :S.
A ta biała w czarne paski to chyba kosiarka(tak, chyba tak ta ryba się nazywa).
republika.pl/blog_jm_1242587/2552376/tr/kosiarka2.jpg
Reply
#13
Nie, nie, nie. Kosiarkę też mam, ale to nie o nią chodzi. A co do krewetek. Też się za specjalnie nie znam a żyją i mają się dobrze Smile
Reply
#14
Może bocja wspaniała?
Reply
#15
Shocked 
Nie Big Grin Ją też mam - takie bycze mi urosły, że sobie nie wyobrażasz. Ale to też nie o nią chodzi.
Reply
#16
Pamiętam początki mojej akwarystyki. Miałem 2 glonojady, miały duże nie rosnąć. Kumpel brata, mówił że ma 2 samice, ja miałem 2 samce. To się wymieniliśmy. Jego samica zdechła, mój glonojad zdechł. Przez kilka lat nie wiedziałem co się dzieje z moim 1-szym glonojadem, aż tu pewnego dnia ten kolega mówi żebyśmy zabrali glonojada, bo on straasznie urósł i się u niego męczy(akwarium do wylęgu gupików). Teraz ma ok. 20 cm Big Grin.
Reply
#17
O mój Boże Cool Widocznie miał u nich dużo roboty.
Reply
#18
No zwłaszcza w takim małym akwarium, że w poprzek nie mógł się obrócić Cool.
Reply
#19
W moim by problemu nie miał. Dobra lece Smile Dodaj temat do ulubionych kiedyś pogadmy jeszcze Wink Albo odezwij się na moje gg, które mam w profilu.
Reply
#20
Do ulu już dawno poleciał Big Grin. Dobra, trzymaj się, może kiedyś wrócimy do tej konwersacji Tongue.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)