Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zwierzęta ze schroniska
#51
Za 3.tyś nie trzeba kupować.Np owczarka niemieckiego możesz za 500złoty kupić i chodzić z nim na takie jakby treningi wychowawcze bo one się często brzydko zachowują tzn.nie słuchają się, przewracają, kradną buty w celu zabawy.Pies adoptowany ze schroniska będzie mniej wierny ponieważ, nie był przy was od dziecka.
Ja wolę psa z hodowli niż takiego ze schroniska, to by była ostateczność w moim przypadku brać psa z nie znajomą historią.
Reply
#52
Sama nie chcę płacić tyle kasy.. Moim zdaniem warto wziąć psa ze schroniska zaszczepić, wychować etc. Jak się go oduczy wszystkich najgorszych rzeczy śmiało może spać w domu.

AtGóra.
Mniej wierny? Hahahahahahahaha, śmieszne.
Ten pies jest BARDZO wdzięczny.. Za co? Bo uratowałeś mu życie.
Poza tym są szczeniaki w schronisku, więc nie gadaj,że nie będzie z nami od dziecka. Wink

Ale dobra, jedni wolą z hodowli jedni z schroniska, tyle w temacie.
Reply
#53
''Pies adoptowany ze schroniska będzie mniej wierny'' Co Ty pleciesz? Psy ze schroniska są bardzo wierne, wdzięczne, nawet jeżeli nie będę wychowywane od małego. Poza tym tak jak tu wyżej powiedziała Lovenka, w schronisku są szczeniaki, i rasowe i nie. Może nie doświadczyłeś jeszcze posiadania pieska ze schroniska..

_
Reply
#54
Jest jedna, i to może duża różnica między psem z hodowli za 200zł a psem z schroniska. Psu z schroniska uratujesz życie. No i pozostaje to, że w zimie psy w schronisku mogą umrzeć a te z hodowli mają wszystko, co potrzebne. Wszędzie pewnie komentujecie, lajkujecie lub udostępniacie zdjęcia z psami z schorniska itp. a sami bierzecie te z hodowli...
Reply
#55
Zgadzam się.. Sad,but true. Ja jednego psa ze schroniska mam, fajny zwierzak. Ale idealna do końca nie jestem pod tym względem, ponieważ zawsze marzyłam o psie w domu.. Takie małe marzenie,o. Ale niestety.. Alergia na sierść. Chcę wziąć psa z hodowli z włosem, ale dowiem się jeszcze o takich psach w schronisku w, którym podjęłam się wolontariatu. Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)