Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zwierzęta ze schroniska
#31
widać, że nie znasz się na rasach z północy i chyba nigdy nie widziałeś malamuta.
Reply
#32
Bardziej pytam o oczy ._.
Reply
#33
malamuty i husky są dosyć podobne na pierwszy rzut oka więc nie powinieneś tak się czepiać, sama pewnie bym nie odróżniła. Alaskany są wyższe, nie?
Reply
#34
Ja mam psa z hodowli, i też mnie kocha, jest mi wdzięczny, że tak dobre się nim opiekuję. -.-
Wytłumacz mi dlaczego w twoim opisie psa z hodowli nie ma tego, że jest on kochającym, wiernym i wdzięcznym zwierzem? Sad
Co do rozmnażania psów z hodowli, z rodowodem to współczuje ludziom którzy kupują takie psy tylko by zarabiać. Angry
Znam takich i nie rozumiem jak mogą tak wykorzystywać zwierzęta.
Reply
#35
Wyższe, mają gęstszą sierść, oczy skośne, ogon osadzony na grzbiecie, uszy usadzone pod kątem i wlg są masywniejsze. Nim zdecydowałem się na rasę spędziłem wiele czasu czytając o niej, rozmawiałem z posiadaczami i przed adopcją przyjechała do mnie "ekspertka" żeby dopytać się o więcej. Uwierz mi, wiem o tej rasie dużo.

Mroczny Mroczek:
Wiadomo, że zwierzę będzie kochać, ale jak dla mnie nie będzie tej wdzięczności. W każdym razie według mnie.
Reply
#36
Rainbow 
Ci ty mówisz?Ja mam psa z hodowli i to jak dla mnie najlepszy pies na świecie, gdy się ukryłem w krzakach zaczął piszczeć i mnie wołać, gdy rozciąłem sobie nogę warował przy mnie i broni mojego podwórka.Więc nie opowiadaj że miłość psów z hodowli jest inna niż tych ze schroniska.
Reply
#37
Wiadomym jest, że z hodowli pies jest zdecydowanie pewniejszy. Zawsze można np: poczytać o hodowcy, popytać ludzi albo cokolwiek innego co wyraża zaangażowanie hodowcy w pracę ze swoimi zwierzakami. Nie przeczę jednak, że psy ze schroniska są gorsze. O nie! Co prawda taki pies nigdy nie jest pewien. Schroniska również. Tutaj nie powinniśmy apelować tylko o branie zwierzaków ze schroniska, ale też o budowanie nowych schronisk i powiększanie istniejących. Co do miłości itp. to uważam, że to nie ma znaczenia. Pies adoptowany może też mieć mniejsze zaufanie wobec ludzi. Wiąże się to z przeszłością, ale wcale nie są gorsze. Nie chodzi tutaj też o stosunek psa do nas, ale stosunek ludzi do psa.
Reply
#38
Ten Pan na filmiku jest dziwny i trochę sadystyczny, do samego filmiku nic nie mam, ale to głupie zachowanie z tym wężem na psa.Wiecie jak się karci psa, jeśli nie chcę się użyć przemocy?Bierze się takie coś do pryskania, pryska mu się w okolicy i pyszczek, dla psa jest to tak samo nie przyjemne jak poparzenie w okolicy twarzy, po za tym jakby woda trafiła do uszu to pies miałby straszne kłopoty.
Reply
#39
Dobra, może głupie że ludzie wolą kupować rasowe psy niż brać takie które są w schronisku w klatkach zagłodzone, ale każdy pies prawie tak samo traktuje właściciela. Jest mu wierny, kocha go i nie opuści. O zachowaniu psa decyduje też jego opiekun, jak go traktuje i czy się nim wgl zajmuje.

Valoniusz:
Psy z hodowli są na pewno pewniejsze, bo nikt ich nie porzucił na ulicy na pastwę losu ;x
Reply
#40
Malamuta posiadam sam , a twój dajmy na to husky . Nie odpowiada mi rozmiarami głowy :< Husky ma czaszkę o wiele węższą wprost proporcjonalną do reszty ciała , oraz oczy osadzone o wiele wyżej . Czy możliwe aby był tak łudząco podobny do malamuta ?
Zazwyczaj psy rasy Husky mają ogon w kolorze sierści , ale może się mylę .
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)