Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terrarystka, pająki,węże,jaszczurki itd.
Quote: Z początku był to temat o ptasznikach ale postanowiłem zmienić go ogólnie o terrarystyce. masz węża ? pochwal się,napisz coś o nim dodaj zdjęcia itp. Wink

Quote:Witam
Interesuje sie ptasznikami(pająkami jakby ktoś nie wiedział). Obecnie posiadam dwa gatunki:

-Lasiodora Parahybana(ptasznik olbrzymi)
-Chromatopelma Cyaneopubescens

Te pająki można zakupić na allegro ale radze wam kupno z forum

ptasznikowate.pl/wp-content/uploads/2012/05/Lasiodora-parahybana-1917-BRAZIL.jpg
farm2.static.flickr.com/1141/5115373107_59df44aa6c.jpg

zdjęcia głównie pochodzą z portalu Arachnea[/align]
Reply
Na glowe bym musial upasc,by takie cos kupic Big Grin
Reply
Ptasznik może zabić? Smile Tak z ciekawości.
Reply
ludzie trzymają gorsze rzeczy w domach a te pająki są wspaniałe do obserwacji a szczególnie jak się je karmi, dorosła lasiodra potrafi zjeść nawet mysz Wink

są bardziej jadowite i mniej, te moje posiadają jad o sile pszczoły, niektórzy ludzie są uczuleni na jad ptaszników ale jak nie bd pchać do nich łap to nic sie nie powinno stać
Reply
nie,ale tarantula tak
Fatmoore:
ile takie ptaszniki i terrarium kosztuje?Co one robia cały dzien,co jedza
Reply
Ukąsił Cię kiedyś? Tongue
Reply
sprawdź na allegro, jest mnóstwo ofert, za torf płaciłem około 10zł za paczkę z której uzyskałem około 10l podłoża (sporo) je wszystkie owady ale lepiej mu nie dawać pszczół itp. zje nawet żabe lub jaszczurkę a nawet pisklę kury
Alvado nie,w terrarium operuje tylko jak musze i to pensetą 30cm, na forum które podałem warto wejść i poczytać, jest opisanych kilka przypadków ataków Smile
Reply
Ile one żyją?
Reply
Chciałbym tylko wtrącić, że bardziej opłaca się jechać na giełdę terraystyczną gdzie można się zaopatrzyć we wszystkie potrzebne sprzęty jak i pająka. Wink

AtFatmoore Gady i płazy w Polsce objęte są ścisłą ochroną gatunkową, więc nie dawaj takich rad co do karmienia.
Reply
Prędzej pytony w domu bym hodował niż ptaszniki. Jak dla mnie to dziwne. Ale kto co lubi. Każdy ma inne gusta. :<
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)