Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terrarystka, pająki,węże,jaszczurki itd.
Dzisiaj złapałem sobie 3 kątniki domowe Smile Jeden już zaczął budowę sieci. Mam na ogrodzie jeszcze z 5 dużych krzyżaków ogrodowych, więc może poszerzę swoją hodowlę o jednego z nich.
Reply
życzę ci powodzenia w hodowli Wink

muszę zrobić kilka fotek tuneli które zrobiła moja chromcia z pajęczyny Wink
Reply
Heart 
To jest kochane jak facet boi się robaków lub innych milusińskich Smile
Reply
Nie kupuj kameleona jeśli nie miałeś przed nim żadnego zwierzęcia terraryjnego. Nie wiem czy wiesz, ale większość kameleonów jest wpisaną na listę CITES.
Reply
Większość ale nie wszystkie, a kameleony są naprawdę genialne. Zauważyłam, że chyba nawet przyzwyczajają się do ludzi. Naprawdę polecam Smile
Reply
To, że są genialne to wiem. Big Grin Ale chyba tylko Rhampholeon brevicaudatus (dobrze napisałem?) nie podlega CITES-owi. A ty mówisz pewnie o kameleonie jemeńskim.
Reply
No tak, jemeńczyka mam w domciu ;s
Reply
Zapewne Tygrzyk paskowany Big Grin ... Takie coś? http://www.bgpn.pl/images/sites/Tygrzyk_paskowany_Argiope_bruennichi_Lukasik_0001.jpg
Reply
Jak złapie sobie pająka z ulicy to on pożyje? Bo widziałem w rogu na drzwiach do klatki takiego wielkiego bydlaka, no i jakbym go złapał to by sobie żył w słoiku?
Reply
Music 
słoik to złe rozwiązanie, lepiej jakieś pudełko po sałatkach lub lodach w którym zrobisz pełno otworów(wentylacje). Raz na jakiś czas byś musiał mu skraplać wodą podłoże aby utrzymać wilgotność.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)