Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pies w mieszkaniu.
#51
A gdy wezmę takiego szczeniaka jak długo z nim przebywać na spacerach? Czy taki mały pies potrzebuje dużo ruchu?
Reply
#52
Żeby był szczęśliwy to tak spróbuj na początku łazić z nim bez smyczy dopiero potem gdy będzie szybciej chodził to zakładaj smycz.Proponowałbym chodzenie po parku,do lasu nad stawy.I żeby z nim pływać dużo ,bo z doświadczenia wiem że psy lubią pływać.
Reply
#53
Podobnie jak trochę starszy, ale na początku powinieneś pójść od razu do weterynarza, aby powiedział kiedy szczepionka i potem na chipowanie. Po szczepince z tego co pamiętam nie może się zbytnio przemęczać.

A bierzesz psa czy sukę?
Reply
#54
Słyszałem że pies podobno jest bardziej przywiązany do właściciela. Lecz sam nie wiem co o tym myśleć, ale ponoć jego wadą jest to że piega za suczkami Tongue A co do suczki nie słyszałem zdania. Możesz mi powiedzieć jak to naprawdę jest? Wink
Reply
#55
Ja mam suczkę Tongue Jest bardzo przywiązana i więź jest ogromna między nami. Jak ktoś z nas (ja, rodzice lub brat) przychodzimy do domu, liże nas po twarzy, przytula się łazi między nogami i merdającym ogonem potrafi przewrócić stolik Wink Jedyne co to cieczka, ale na szczęście to tylko dwa razy w roku. Wtedy i ona ma popęd i psy, więc trzeba na smyczy na spacery wychodzić.
Ja wolałam zawsze mieć suczkę, bo i spokojniejsza jest i nie ma napadów, że chce gwałcić. Które stosunkowo bardzo często ma pies, wtedy gwałci np. posłanie albo pluszaki.
Reply
#56
A cieczka suczki ile trwa?
Reply
#57
Tongue 
Wychowałem się w towarzystwie owczarków niemieckich i wiem, że to bardzo przyjazne i miłe psy jeśli są wychowane. Naprawdę świetne psy, spacery dość częste i długie choć zależy od charakteru psa. Podane rasy są mniej więcej takich samych rozmiarów więc żreć będą podobnie i tak dużo ; ) Z owczarkami trzeba uważać bo mogą chorować, więc przynajmniej raz w roku wizyta u weterynarza ( można częściej ) Golden retrievery są typowymi psami rodzinnymi, ale jak podrosną mogą mieć małe chęci do zabawy, choć tak jak pisałem wszystko zależy od charakteru psiaka. Zarówno owczarka jak i goldena trzeba czesać bo dużo sierści. Jeśli będziesz miał psa od szczeniaka i okażesz mu miłość to każdy pies będzie do Ciebie przywiązany. Owczarek będzie cię bronił, to wiem z doświadczenia, jeśli ma kontakt z dziećmi, to je też. Owczarki też są psami do nauki z dziećmi więc jeśli złapiesz spokojny "egzemplarz" to dzieci będą targać za ogon a on w podzięce ryj wyliże ^^ Oczywiście wychowany musi być.
Reply
#58
Ze 3 tygodnie, ale to zależy od psa, czasem krócej, czasem dłużej.
Reply
#59
I jeszcze mam ostatnie pytanie do Was. Czy gdy będę wychodził z psem na dwór i tam długo z nim przebywał żeby się wybiegał to mu wystarczy i nie będzie się czuł w domu smutno że ma nie tak dużo miejsca jak na dworze?
Reply
#60
Brick 
Nie, pies będzie smutny jak nie będziesz się nim zajmował. Wystarczy że będziesz się z nim bawił, to wystarczy. Przecież np. w zimę pies nie spędza na dworze całego dnia.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)