Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pies w mieszkaniu.
#31
Bzdury Exclamation
Reply
#32
Najlepiej to weź pieska ze schroniska, wiadomo będziesz musiał mu więcej czasu poświęcić, ale tak czy owak, pomożesz jemu i sobie, bo ty wydrzesz go z klatki, a on będzie twoim przyjacielem. Najlepiej weź młodego psa, będziesz mógł go oswoić.
Reply
#33
Mój kumpel przed przeprowadzką miał w bloku (39m2) owczarka, coś koło 2 lat, a z racji tego, że się trzymaliśmy to często wychodziliśmy z nim razem na spacer. W ciągu dziesiątek, jak nie setek spacerów (nawet jak był spuszczony i bez kagańca, za osiedlem mieliśmy troszkę pustego terenu, gdzie jednak ludzie dość często chodzili) może z dwa czy trzy razy coś tam mu odbiło, ale nie na tyle, żeby pogryźć (może to też zasługa szybkiej interwencji z naszej strony). Tak czy siak, taki owczarek to wielka frajda, sam się o tym przekonałem. A kolega na jego trzymanie w domu szczególnie nie narzekał, bo pies staje się jakby członkiem rodziny. Polecam owczarka z całego serca.
Reply
#34
Właśnie psy z rodowodem częściej chorują, bo są przerasowione. Mają małą pulę genetyczną i przez to są bardziej podatne na choroby. Big Grin

Reval:
40m kwadratowych to ja mam pokój. To stanowczo za mało dla psa, który potrzebuje ruchu... Co z tego, że wyjdziesz z nim na spacer na 2-3h jak przez resztę dni musi się męczyć w małym pomieszczeniu, gdzie nie może nawet się obrócić. :C
Reply
#35
Do bloku najbardziej nadają się małe i ewentualnie średnie psy. Z wymienionych najbardziej nadawałby się Golden, choć ja odradzam brania psów tej rasy (labradorów też).
Owczarek jest duży, więc potrzebuje przestrzeni. Wystarczy częsty spacer i spokojnie mógłby mieszkać w bloku.
Dobermana odradzam ze względu na charakter. Mało wiem o tej rasie więc się na wypowiadam.
Reply
#36
Czemu Goldena oraz Labradora nie? Dodgy

Mógłby ktoś mi napisać co różni Goldena od Labradora? Prócz wyglądu Big Grin Czy są tak samo spokojne? Lub coś z tych rzeczy Dodgy
Reply
#37
Powiem tak, małe labradory bardzo lubią się bawić zaczepiać itp. w późniejszym wieku już są takie "przymulone" że tak powiem. Goldeny są takie, takie.. wesołe cały czas. Polecam Ci obejrzenie se na Animal Planet 1001 psów (czy jakoś tak) i tam co odcinek mówią bardzo dużo o psach.
Reply
#38
A co do pokarmu to z jakiej firmy najlepiej kupować? Pedigree, Chappi? Cool I dla szczeniaka jaką miskę kupić i na ile czasu ona mu starczy (większy pies większa micha Cool) I zawsze dawać mu pełną miskę jedzenia 3 razy dziennie? Chodzi mi o to aby piesek nie był gruby i nie miał z tym żadnych problemów. I jak często dawać mu jedzenie z puszki.
Reply
#39
Dziewczyne sobie znajdz, przytulać będziesz mógł, na spacery chodzić, a karmy jej nie będziesz musiał kupować, i ci w domu na podłoge nie narobi.
Reply
#40
Mam dziewczynę.. Nie udzielaj się najlepiej jak nie jesteś w temacie chłopczyku..
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)