Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opisz swoje ukochane zwierzę - konkurs
Witam !
Moja ostatnia impreza nie wypaliła, regulamin itp. Ale mniejsza o to. W moim nowym konkursie chodzi o to, byście opisali swoje ukochane zwierzątka ! Smile
Może być to pies,kot,krowa,kangur dosłownie co chcecie. Powinniście napisać jak ma na imię co go drażni, a co uwielbia. Każdy powinien wstawić także zdjęcie swojego pupilka. Zwierzaki będą oceniane w skali od 1 do 10. Prace oceniać będę JA. Prace można składać do 4.08, ale pamiętajcie że każdy może złożyć tylko jedną pracę ! To chyba tyle.
Powodzenia Big Grin

Quote:Nagrody:

1 Miejsce - Hubasaa Cool
2 Miejsce - Uczeń Maksiora
3 Miejsce - Ganor
Reply
Powodzenia, jak znajdę czas to opiszę i dam screena pupila
Reply
nie mam zdjęcia
Reply
Wink 
Bez zdjęcia się nie obejdzie
Reply
Fajny konkurs.
Tylko szkoda że, jestem na innym świecie.
Reply
Ale to aparatem i na kompa zgrasz
Reply
Witam !

Moim pupilem jest kotek ^^ a więc :

Kotka nazywa się Luna. Jest to kot perski, bardzo miły i towarzyski. Bardzo lubi jak się ją drapie za uszkiem i po brzuszku. Nie lubi jak dotyka się jej łapek albo puszystego ogonka, warczy i "syczy" a potem delikatnie gryzie. Ma zielone oczka, sierść mieszaną. Jest kotem rasowym z rodowodem. Lubi ganiać za pluszową piłka i wylegiwać się na słońcu, leżąc na swoim drapaku który stoi przy dobrze oświetlonym oknem co daje jej tą przyjemność. Często podchodzi i ociera się o nogi, gdy się leży wchodzi na brzuch i kładzie się nie pozwalając ściągnąć się wbijając pazurkami.
To chyba tyle Wink Tutaj macie kilka fotek mojej kici ^^ nie patrzcie na datę bo w aparacie nie mam ustawionej Tongue

zapodaj.net/5479207c238c4.jpg.html
zapodaj.net/984f220675f67.jpg.html
zapodaj.net/698e685aafc92.jpg.html

Mam nadzieję że się wam spodoba Wink
Reply
Na prawdę piekny kot i jeszcze piękniejszy opis Wink
Reply
Dziękuje Wink
Reply
jaki słodziuchny kociak^^
Reply

Forum Jump: