Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konie, jazda konna, hipoterapia.
#81
Ja w jednej stajni mooże bym mogła sama mieć jazdę, ale z drugiej strony to samobójstwo Cool
Reply
#82
E tam, samobójstwo. Ostatnio instruktorka czepiała się mnie, że jestem spięta jak jeżdżę kłusem/galopem. Nic dziwnego, skoro wcześniej nie mogę popracować nad rozluźnieniem.
Reply
#83
Ja w galopie się spinam i tak mnie podrzuca, a każą mi się niemal kłaść na tego konia i to jest okropne, bo mnie strasznie bolą plecy u dołu no i nie mogę spróbowac jak ja chcę, bo chciałam raz dosiad w kłusie bez strzemion, to powiedzieli że to pogorszy sprawę, a byłam jeden raz w takiej innej stajni to bez strzemion super mi się na końcu jazdy jeździło, gdzie ja dosiad w kłusie bardzo dawno robiłam, bo to była pierwsza jazda po zimie.
Reply
#84
No sama widzisz.. ale ja nie mam możliwości samodzielnej jazdy.
Reply
#85
Gdzie taka dużo daje, wiem jak miałam swoją klacz, to pani przyjeżdzała raz na miesiąc a resztę jeździłam sama, ale gdybym teraz raz na miesiąc pojeździła SAMA byłoby genialnie.


MAM jej gg, ale może ci wyślę na jakąś postać, bo tak na forum nie chcę za bardzo. Na pocztę, na którą postać wchodzisz?


POCZTE ODBLOKUJ Cool
Reply
#86
Hahaha, okej, właśnie się tak dziwiłam czemu nie przesyłasz Cool Już odblokowałam.
Reply
#87
Odświeżam. Smile

+Jaki najbardziej lubicie chód konia i dlaczego?
Reply
#88
Lightbulb 
Myślę, że jest to kwestia indywidualna i zależy od tego, jakie kto ma umiejętności. Dla jeźdźca niepotrafiącego wysiedzieć galopu na pewno nie będzie on sprawiał przyjemności. U mnie wygląda tak, że nie mam ulubionego chodu. Każdy koń jest inny, każdy koń inaczej nosi i na każdym koniu inaczej się jeździ.
Reply
#89
odświeżam
Dominiczqa:
Pani Ciasteczkowa:
dla mnie to też różnie, ostatnio nawet lubię galop w półsiadzie, tylko że źle go robię, ugh. Ale jest przyjemny Cool
Reply
#90
Co do półsiadu, to ostatnio dałam nawet na photobloga zdjęcie, gdzie mam porównanie mojego półsiadu z poprzedniej niedzieli i sprzed 4 miesięcy. Jest różnica Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)