Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konie, jazda konna, hipoterapia.
#41
Wink 
Aaaaa.. no to super, gratuluję Big Grin
Reply
#42
dzięki Big Grin ale zawsze można się podszkolić z wiedzy teoretycznej.
Reply
#43
Dzierżawa konia - jak jest w przypadku opłaty weterynaryjnej? Np. koń złamie nogę, to co, wtedy ja płacę za leczenie?
Reply
#44
no jak z twojej winy, to najprawdopodobniej ty, ale to będzie w umowie, jeśli koń zachoruje np. z niczyjej winy, wiadomo, sam może sobie coś zrobić, to właśnie powinno być coś takiego w umowie.
Reply
#45
(2012-07-05, 18:10:18)Pani Ciasteczkowa Wrote: Dzierżawa konia - jak jest w przypadku opłaty weterynaryjnej? Np. koń złamie nogę, to co, wtedy ja płacę za leczenie?


Jak cie zapytałem to myślałem że własnymi słowami odpowiesz, a nie z wikipedii skopiujesz żywcem. Jak już robisz temat o hipoterapii to przynajmniej wykaż się własną wiedzą. ._.
Reply
#46
ale po co? Skoro ma gotowca, to wkleja i bynajmniej to nie świadczy o jej braku wiedzy. Wierzę, że na pewno gdyby tylko chciała, to by napisała własną definicję, tylko taka zawiera więcej i może być bardziej zrozumiała dla kogoś, kto się nie zna na tym.
Reply
#47
Napisałabym Ci to samo. To jest napisane w bardzo przejrzystej formie, a mnie nie wiem czy byś zrozumiał.

sarus:
Też tak myślę, dlatego moi rodzice nie chcą się na to zgodzić, bo gdyby co ponoszą odpowiedzialność pieniężną..
Reply
#48
Zależy jak podpiszesz umowę. Powinnaś zakreślić, że za wypadek spowodowany kolejnością losu lub jak to tam nazwać Cool odpowiedzialny jest on, no albo po połowie... zależy tez, jak ta dzierżawa wygląda. Ale szczerze mówiąc, nie pchaj się w takie rzeczy, koń nie jest ani twój, ani też niczyj inny... nie wiem Big Grin
Reply
#49
(2012-07-06, 05:01:20)Pani Ciasteczkowa Wrote: Napisałabym Ci to samo. To jest napisane w bardzo przejrzystej formie, a mnie nie wiem czy byś zrozumiał.

sarus:
Też tak myślę, dlatego moi rodzice nie chcą się na to zgodzić, bo gdyby co ponoszą odpowiedzialność pieniężną..


Rzeczywiście zrozumiałem Exclamation
Reply
#50
Chciałabym się Was zapytać, jak się jeździ na koniach. Czy to coś boli? Czy nauka dużo kosztuje? Jaką z tego czerpiecie przyjemność i dlaczego? Dzisiaj tak mi jakoś podeszła jazda konna, a boję się trochę, bo nic o niej nie wiem... :<
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)