Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konie, jazda konna, hipoterapia.
#91
Pani Ciasteczkowa:
Sorka, ja tu tylko coś robię.
Ps. WY SIĘ ZNACIE,MOJE DAMY? Huh
Reply
#92
Nie mam twojego photobloga Cool Ja muszę poćwiczyć, ale znowu teraz miałam przerwę no i nie wiem kiedy pojadę, a jak pojadę to do innej stadniny Cool Ja na serio nie wiem jak w dosiadzie można uspokoić te ręce
silje:
No rozmawiamy sobie
Reply
#93
Jakże zacne są Twe spostrzeżenia, dziewojo.

sarus:
http://www.photoblog.pl/nyx3
Na uspokojenie rąk polecam jedno, proste ćwiczonko. Przyłóż dłonie do przedniego łęku i staraj się ich nie odrywać. Cały czas trzymaj je "przyklejone", wtedy nie będziesz konia szarpać.
Moja dzisiejsza jazda to była katorga :<
Reply
#94
No muszę kiedyś tego spróbować, tyle że Fidela żeby zatrzymać to musiałam ręce pod brodę zaciągać i ciągnąć że ohoho, a i tak tylko do kłusa przechodził Cool w sensie, muszę ciągle kierować wodzami, żeby skupic się na dosiadzie, wyuczyć dosiad a później zająć się rękami, chociaż to pewnie zła kolejność, ale nie potrafię skupić się na czym innym nie siedząc dobrze w siodle
Reply
#95
Ja tak wczoraj miałam z Galą. Ona jest dziwna jakaś, robimy rozstępowanie a ta ciągle do kłusa lub do galopu. Próbuj przy hamowaniu/zatrzymywaniu robić ruchy przytrzymujące, to znaczy ręka zamknięta, a dosiadem działaj w tył, nie w przód (analogicznie siodło przesuwasz do tyłu).
Reply
#96
No ale ja tak staram się robić, bo w kłusie mnie trochę podskakuje w dosiadzie nadal, ale ręka zamknięta i plecami mocno do tyłu. On chyba po prostu lubi szybsze chody a dodatkowo czuje kiepskiego jeźdźca, takie odnoszę wrażenie. Wink On w ogóle to jest super koń.
Reply
#97
Nie chodzi tylko o to, że odchylasz się do tyłu. Odchylając się do tyłu nadal wypychasz biodrami konia, co powoduje, że on pędzi szybciej. Staraj się wypychać konia do tyłu, kiedy on robi wykrok do przodu, ty cofasz się biodrami do tyłu.
Reply
#98
Postaram się, narazie tylko nie wiem kiedy kolejna jazda... :C
Reply
#99
Pisz coś ktoś no :<
Odśnieżam.
Reply
Odświeżam,bo spada.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)