Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze zwierzaki
Bug 
Hej i czołem!

Byłem na dworze i patrzyłem się na swoje zwierzaki czyli psy. I przy okazji myślałem o Gra, więc wpadłem na pomysł, żeby założyć temat gdzie wszyscy gracze którzy mają zwierzaki mogą się nimi pochwalić (myślę, że każdy ma swojego zwierzaka Big Grin).

Chodzi o to, żeby zrobić zdjęcie swojemu/swoim zwierzakom zdjęcie i się nimi pochwalić o to w tym temacie.
Na przykład zrobić zdjęcie psu i podpisać [(Suczka - Daisy) czytaj Dejzi) lub (Pies - Borys). To są przykładowe nazwy.

Zapraszam do dyskusji!

Jeśli taki temat już był proszę o podanie do niego link. Ja szukałem i nie znalazłem więc założyłem.

Ja wkleję swoje zwierzaki gdy sobie dokupię baterie do aparatu.
Reply
Po co wychodziłeś na dwór, nie lepiej wbić lvl?
Reply
Kolega do mnie przyszedł... A on nie lubi Gra.
Reply
A, no może. Ja osobiści nie mogę mieć zwierząt, mam alergię. Wink Z pół roku temu mieliśmy pieska na próbę od ciotki. Jednak za dużo kichałem i nie mogę mieć zwierząt. Sad
No chyba, że rybke.
Reply
Szkoda. Ale rybki też są fajne. Big Grin A ja mam 3 duże psy i 2 małe Big Grin Może jutro wstawię.
Reply
Tylko rybki nie przytulisz. Sad
Reply
Video 
Jeśli się tulić to do kota lub psa. Współczuję alergii ja nie mam na nic alergii.
Reply
Maj kicia - Bucia(nie ja wymyślałem nazwę).
Focisze sprzed 4 lat, świeższych nie mam. Zresztą ma 13 lat, niedługo ją utuczę i otworzę kebaba.
screenshooter.net/1797612/cdgehsj
screenshooter.net/1797612/oxuvptm
screenshooter.net/1797612/tlglogd <-- Mój stary motocykl w tle.
screenshooter.net/1797612/pbhhcsm

Mam jeszcze pięć rekinów, ale nie lubią sesji zdjęciowych.
Reply
Ładna kicia, ale po co kebaba z niej robić?! o.O Zrób grób z pudełka i zakop. Dodgy Ja tak robię z moimi zwierzakami.
Reply
Lubię chińczyka, a co do zakopywania i wsadzania w pudełko... zrobię tak z rekinami. Dodgy
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)