Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komary zdychają - koniec tematu ;3
Siema.

Zakupiła to dziś moja mama i mi wpieła do gniazdka. Czy one do ... zanim zdechną to tak latają jakby je postrzelili?! Bo mnie zaraz męskie przyrodzenie w ordynarnej formie strzeli -.-
Reply
Prądzik = kill. Proste ...

Komary nie preferują trybu zombi , jakby mogły żyć po śmierci to byś obejrzał ,,noc żywych komarów,, Tongue
Reply
Elektryczny... znaczy - elektryczny w sensie wpinany do gniazdka, ale to ma taki pojemniczek z plynem - czyli że coś sie wydziela z tego Cool
Reply
No to może jakaś trutka Cool? A jak się włączy do gniazdka to dopiero można wtedy "strzelać"?
Reply
Aaaa , trutka to badziewie , bo ta która ci nie zaszkodzi , to je otumania , a dopiero później zabija.
Reply
Information 
Lepiej już kupić taką jak by rakietę do tenisa i to je szybciej dednie niż ta trutka.
Reply
Latają jak postrzelone z tego co widziałem w reklamie Big Grin
Reply
Tak jakby teraz przymulają - może zdychają Big Grin Ale przedtem mi 3 do płatków wleciały -.-
Reply
A jak już o owadach to amerykańce maja w drzwiach takie fajne siatki na moskity Big Grin I takie cuś na okno to trafiony pomysł Smile
Reply
Mój kolega takie coś ma. Od wewnątrz, przed drzwiami, ma taką siatke, na magnesy, żeby przejśc to musisz ją odpiąc, zapiąc i dopiero drzwi otwierasz.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)