Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ćmy
Bondziorno!
Od razu mówie/pisze/przekazuje iż temat nie jest pośmiewiskiem ani wyżalaniem swoich uczuć!
A więc jak miałem tak może z 7-8 lat to u babci w moim pokoju latała ćma.Byłem wtedy na wakacjach z rodzicami i z wujkiem i ciotką.Zawołałem wujka żeby zabił tą ćmę bo nie dosięgałem do sufitu.Wtedy wujek mi powiedział, że zawsze jak dotknę lub zabiję ćmę to muszę iść umyć ręce bo na skrzydłach ćmy jest taki proszek że jak dotknę albo przetrę oko to stracę wzrok - to prawda czy nie?Nigdy tego nie próbowałem proszę nie śmiejcie się ze mnie i traktujcie ten temat na poważnie a nie jako na jaja.
Reply
Wiele gatunków motyli dziennych posiada jaskrawo ubarwione skrzydła. Skrzydła ciem są często w odcieniach brązu, szarości, bieli lub czerni, często ze skomplikowanymi wzorami służącymi jako kamuflaż. Niemniej jednak liczne dzienne gatunki ciem posiadają jaskrawe ubarwienie odstraszające, często sygnalizujące ich toksyczność.

Ucinek z wikipedii
Reply
To znaczy że moge stracić wzrok czy nie
Reply
Thumbs Up 
Jak toksyczność to raczej tak. W ogóle, to po co Ci to ? Chcesz zabijać ćmy i oczu dotykać?
Reply
chce wiedzieć czy to prawda
Reply
Ćma odgryzła mi penisa, one są zdolne do wszystkiego! Angry
Atminusy
Wyciągnijcie ten kij z tyłka Big Grin
Reply
Hahaha. Big Grin
Reply
Dziewczyno po co ci taka wiedza?
Reply
To nie jest dziewczyna.
Reply
Nie sądzę , by to twierdzenie było prawdą Wink
yy..czy ćma zawiera w sobie jakąś toksyczność ?
ja tak nie sądzę ..

a tak osobiście mówiąc .. to brzydzę się tłuc robale rękami ..
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)